PD

Drodzy Rodzice!

Wrzesień jak co roku przyszedł szybciej niż się wszyscy spodziewaliśmy. Wraz z nim, prócz chłodniejszych wieczorów, przyszła również mobilizacja. Już czas przygotować się do nowego roku szkolnego.

Akademia Nauki zaprasza!

Rok szkolny w Akademii rozpoczyna się od bezpłatnych zajęć pokazowych dla dzieci i rodziców, które organizujemy we wrześniowe weekendy. To doskonała rozgrzewka przedregularnymi kursami, które startują już w październiku i jednocześnie okazja, bywypróbować formułę naszych zajęć.

Niezdecydowanych rodziców zapraszamy do udziału w zajęciach pokazowych (jeden dzień do wyboru na przestrzeni wszystkich weekendów września), zaś tych, którzy podjęli już decyzję – do rezerwacji miejsc na tegoroczne kursy.

PD2

PD4

PD3

A w wolnej chwili?

…W wolnej chwili zachęcamy do lektury nowego numeru naszego biuletynu. W tegorocznym, wrześniowym wydaniu piszemy m.in. o:

• tajemnicach motywacji,
  • sposobach na harmonię w relacjach z dzieckiem,
  • zależnościach między sprawnym czytaniem a dobrymi ocenami,
  • trudnej sztuce rozmowy z dziećmi o popełnianych przez nie błędach.

W biuletynie zamieściliśmy również harmonogram wrześniowych Dni Otwartych Drzwi w Akademii.

Link do biuletynu: http://akademianaukiwroclaw.pl/juz-niedlugo-pierwszy-dzwonek-w-szkole-zapraszamy-na-bezplatne-zajecia-pokazowe/

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!