Drodzy Rodzice!!!chlopczyk
Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w październiku rozpoczynamy realizację autorskiego projektu „ANGIELSKIE PIĄTKI”. Chcemy, aby dzieci osłuchiwały się z językiem angielskim, posługiwały się prostymi angielskimi zwrotami.

W każdy piątek będziemy się witać, żegnać, a także wydawać proste polecenia w języku angielskim.

W ramach realizacji zadań związanych z projektem zapoznamy przedszkolak

z symbolami krajów anglojęzycznych (flagi, budynki, tradycyjne potrawy, stroje, elementy flory i fauny),   zorganizujemy spotkania     z osobami, które pochodzą z tych krajów i które porozumiewają się w języku angielskim.

!!!Zapraszamy Was drodzy Rodzice do współpracy!!!.

Jeśli znacie osoby, które opw020150620581049397635owiedziałyby dzieciom o kulturze krajów anglojęzycznych lub sami odwiedziliście takie miejsca  i zechcielibyście podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, wrażeniami, pokazać pamiątki stamtąd przywiezione, będziemy bardzo wdzięczni 🙂

A może ktoś zechciałby upiec ciasto dyniowe albo przyrządzić jakąś inną tradycyjną potrawę i przynieść do degustacji? 🙂

Wszelkie formy współpracy bardzo mile widziane 🙂