!!! Drodzy rodzice !!!

Dołączamy się do kolejnej akcji, w której dajemy przykład naszym dzieciom.

Tym razem na naszą pomoc czekają rodacy zamieszkujący tereny Ukrainy.

Region Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” zwraca się do nas z prośbą o pomoc :

„Dzień dobry,

W imieniu Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie szczytnego celu jakim jest pomoc naszym rodakom we Lwowie. Sytuacja na Ukrainie jest napięta, niestabilna i niepokojąca. Życie naszych rodaków zamieszkujących Kresy Wschodnie pogarsza się z dnia na dzień. Rosnące koszty utrzymania, wysokie ceny produktów i niskie emerytury zmuszają wiele rodzin do życia na skraju ubóstwa.
W związku z tym razem z Fundacją Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowską im. św. Jadwigi organizujemy zbiórkę artykułów higienicznych, chemii gospodarczej i artykułów medycznych dla naszych rodaków, aby  mogli godnie spędzić zbliżające się Święta Wielkanocne.

Zbieramy:

·         Płyny do mycia naczyń
·         Płyny do mycia podłóg
·         Ścierki, gąbki
·         Płyny do WC
·         Płyny do mycia szyb
·         Mopy, miotły, szufelki
·         Pampersy dla dorosłych nr 3
·         Chusteczki nawilżane
·         Rękawiczki jednorazowe
·         Środki opatrunkowe
·         Strzykawki