Szkoła dla rodziców i wychowawców

Zapraszamy na kolejny cykl „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” w naszej Poradni.

Są to zajęcia warsztatowe przygotowane w oparciu o propozycje metod wychowawczych zawartych w książce E. Mazlish i A. Faber „Jak mówić do dzieci, żeby nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Uczymy się wspólnie rozmawiać z dziećmi tak, aby lepiej radziły sobie z przeżywanymi uczuciami, chętniej wykonywały to, o co je prosimy, by pomóc swojemu dziecku radzić sobie samodzielnie z tym, co je spotyka, gdy nas nie ma w pobliżu.

Uczymy się lepiej rozumieć własne dziecko i mądrze je wspierać. Dzielimy się doświadczeniami, pomagamy sobie nawzajem.

Cały cykl zajęć składa się z 8 do 10 cotygodniowych spotkań dwugodzinnych.

Poprowadzą ją psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem – mgr Magdalena Cierpisz i mgr Elżbieta Ptak

Zajęcia rozpoczynają się od 16 października 2017 r. godz. 17.00. Prosimy o zgłoszenie udziału telefonicznie 71 7986831.

Zajęcia szkoły prowadzą już od 16 lat.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!