Drodzy Rodzice,

Program Mali Wspaniali już od 5ciu lat rozkochuje najmłodszych wrocławian i wrocławianki w ruchu i aktywności fizycznej, tak aby zagwarantować im możliwie najlepszy start w przyszłość. Bowiem aktywne dzieci, radzą sobie lepiej w nauce, w szkole, w życiu.  Koniec tego roku był dla nas czasem niezwykle wytężonej pracy, ukierunkowanej na zebranie Waszych opinii i poznanie Waszej perspektywy na to czym Mali Wspaniali mogliby być w przyszłości.

Często zwracaliście uwagę na to, że bardzo fajnie byłoby gdyby wszyscy rodzicie mogli poznać instruktorów, którzy prowadzą zajęcia i dowiedzieć się więcej na czym one polegają. Z drugiej też strony, zasygnalizowaliście nam, że przydałoby Wam się czasem też garść fachowej wiedzy, czy to z zakresu wykrywania wad postawy i ew. pomysłów na działania korygujące, zdrowego żywienia czy też psychologii dziecięcej.

W związku z powyższym, przygotowaliśmy dla Was serię webinarów, dzięki którym będziemy mogli odpowiedzieć na to zapotrzebowanie. Webinary to nic innego jak wykłady online, do których dostęp uzyskuje się przez kliknięcie odpowiedniego linka. Przewagą webinarów nad innymi formami spotkań z ekspertami jest to, że zawsze można do nich wrócić, aby odświeżyć sobie wiedzę albo po prostu oglądnąć nagrany w dowolnym dla siebie czasie. Wszystkie webinary zostaną następnie zgrane i zamieszczone w formie filmu na stronie www.fundacjainfinity.pl oraz na profilu Fb Fundacji.

Ponieważ zależy nam na tym, aby każdy z webinarów odpowiadał na Wasze zapotrzebowanie, to mamy do Was prośbę o przesyłanie pytań, które chcielibyście zadać każdemu z prowadzących. Zapraszamy Was zatem do przesłania do nas wszystkich nurtujących Was zagadnień na adres webinary@fundacjainfinity.pl do dn. 18.12 (poniedziałek), a my przekażemy je prowadzącym, żeby w swoich wystąpieniach możliwie najlepiej na nie odpowiedzieli.

Poniżej przesyłamy więcej szczegółów odnośnie przyszłotygodniowych spotkań:

Poniedziałek godz. 20:30 – Piotr Gajda* – Instruktor Małych Wspaniałych – opowie o głównych założeniach programu, o tym kim są instruktorzy, oraz o doświadczeniach swojej pracy z Państwa dziećmi.

Środa

godz. 18:00 – 19:00 – zajęcia z zakresu psychologii dziecięcej/zdrowego żywienia. Czekamy na potwierdzenie od prowadzącego.

godz. 19:00 – 20:00 – zajęcia  z zakresu wykrywania wad postawy u dzieci, które poprowadzi Wiktor Maniowski**, fizjoterapeuta, Tata 5,5 letniej Małgosi z przedszkola numer 59 we Wrocławiu, w którym także realizowany jest Program Mali Wspanial.

Czwartek

godz. 19:00 – 20:00  – zajęcia z zakresu fizjoterapii, poprowadzi Wiktor Maniowski** Temat przewodni: przykładowe ćwiczenia, które można wykonywać z dziećmi w domu, na dworze w kontekście niwelowania ew. wad postawy.

*Piotr Gajda jest instruktorem zajęć ruchowych Mali Wspaniali. Jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz kierunku Sport o specjalności Menager Sportu. Ponadto jest animatorem, coachem i promotorem zdrowia. Od 7 lat związany jest z edukacją sportową dzieci i młodzieży. Jest też pasjonatem latających dysków –  zapalony zawodnik Frisbee Ultimate w drużynie Wrocław Południe.

Jego pasją jest praca z ludźmi i wspieranie ich w rozwoju, a największymi sukcesami są sukcesy jego wychowanków.

**Wiktor Maniowski – jest fizjoterapeutą, a prywatnie Tatą 5,5 letniej Małgosi z przedszkola numer 59 we Wrocławiu, w którym także realizowany jest Program Mali Wspaniali. Wiktor jest byłym koszykarzem, DJ’em, pasjonatem biegania i kolekcjonerem komiksów.

Uczestnictwo w webinarze jest bardzo łatwe.

Wystarczy na parę minut przed jego rozpoczęciem wejść na stronę https://www.facebook.com/fundacjainfinity/  gdzie znajdziecie Państwo link aktywacyjny oraz pełną informację.

Pozdrawiamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

Koordynatorzy oraz Instruktorzy programu „Mali Wspaniali”

Patrycja Szczerba-Musiał

t:505 634 369