W ZWIĄZKU Z CZĘSTYMI PYTANIAMI RODZICÓW ZWIĄZANYMI Z ZIELONYM PRZEDSZKOLEM POSTANOWIŁYŚMY ZNALEŹĆ OPTYMALNĄ OFERTĘ DLA NASZYCH STARSZAKÓW. GRUPY III i IV

WSZELKIE INF. NA DRZWIACH SAL ŻABEK I BIEDRONEK W PZEDSZKOLU

W cenie są już zawarte wszystkie koszty, a więc nocleg i wyżywienie, autokar z pasami, wszelkie atrakcje na ośrodku       i na zewnątrz, bilety wstępów, warsztaty, ubezpieczenie NNW oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników wyjazdu.

Ośrodek do którego jedziemy, a więc Pensjonat Anna w Miłkowie, to sprawdzone miejsce, które przejmujemy w swoje dowodzenie od końca kwietnia do końca roku szkolnego i tam realizujemy swoje zielone szkoły oraz przedszkola. Teren jest w pełni ogrodzony, bezpieczny, znajdują się na nim boiska, teren zielony, plac zabaw, nasz tor łuczniczy, miejsce do slackline’a oraz wydzielone palenisko na ognisko.

Wszystkie zajęcia od rana do wieczora są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów               z naszej firmy. Plan jest bardzo różnorodny i na pewno każdy znajdzie tam coś szczególnie miłego dla siebie. Będą i zajęcia sportowe, i artystyczne, i kulinarne i zespołowe i krajoznawcze. Na pewno nikt nie będzie narzekał na nudę

Poniżej zamieszczam link do ośrodka:

OFERTA NA 3 DNI:7,8,9.05.2018

Zielone przedszkole-oferta Miłków 2018 – P. Jaszczyszyn – 3 dni