Szanowni Państwo,

w ramach programu Mali Wspaniali organizowany jest cykl eventów dla dzieci i rodziców, który połączony jest ze szkoleniami dla rodziców.
Pierwsze eventy odbędą się w dniach 9 – 10 czerwca.
9 czerwca piknik sportowy odbędzie się w SP nr 76 przy ul. Wandy 13,
natomiast 10 czerwca odbędzie się w LO nr 15 przy ul. Wojrowickiej 58
Dla rodziców przygotowaliśmy darmowe warsztaty, razem z ekspertami z Wyższej Szkoły Coachingu i Zarządzania
w dwóch tematach :

1. Ważniejsze od tego co mówisz, jest to jak mówisz. O komunikacji w rodzinie słów kilka.
2. Rozwiń w dziecku pasję do sportu- praktyczne metody.

Warsztaty poprowadzą :
Pani Agata Kuczyńska  – psycholog sportowy oraz Pan dr Łukasz Panfil, zajmują się tematyką rozwoju sportowego wśród dzieci i przygotowali unikatowe materiały dedykowane tematyce dzieci w wieku przedszkolnym.
Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji rodzicom, iż są jeszcze miejsca na warsztatach i można zapisywać się wysyłając maila na adres biuro@mali-wspaniali.pl.
Szczegóły na plakatach w załącznikach.

tel. 603 – 455 – 007

Fundacja Mali Wspaniali