Jak co roku, w okresie przedświątecznym, Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu przy ul. Kołłątaja 20, organizuje RODZINNE WARSZTATY PLASTYCZNE „WIELKANOCNA PISANKA”.

W sobotę 6 kwietnia 2019 w godzinach 11.00-14.00 będzie można pod okiem wykwalifikowanych instruktorów-artystów plastyków wykonać świąteczne ozdoby i upominki.

W programie między innymi filcowane jaja i pisanki, wielkanocne magnesy, pisanki w technice decoupage, ceramiczne barany i jaja.

Zapraszamy dzieci i młodzież oraz ich opiekunów!

Zajęcia mają charakter niekomercyjny i są bezpłatne.

Jest to także doskonały czas, żeby sprawdzić co się dzieje w naszych pracowniach, porozmawiać z naszymi instruktorami i zapisać się na zajęcia.

O godzinie 12.00 przewidziany jest wernisaż V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „DECYDUJĄCY MOMENT” – zapraszamy do oglądania prac oraz na skromny poczęstunek przy akompaniamencie zespołu wokalnego.