kliknij w odnośnik -> szkolenie dla rodziców

Szanowni Państwo,

miło mi poinformować, że Fundacja Mali Wspaniali przygotowała dla Rodziców dzieci w wieku przedszkolnym BEZPŁATNE szkolenie z zakresu zdrowego odżywiania i pomysłów na kreatywne zabawy z dziećmi.

Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy i odbędzie się dnia 15.12.2019 /niedziela/ w godz.10:30-12:30 w Parku Rozrywki Rodzinnej Bobolandia przy ul. Długosza 59-75 we Wrocławiu. W trakcie jego trwania dzieci pod opieką naszych instruktorów mogą korzystać BEZPŁATNIE z wszystkich atrakcji/urządzeń w Bobolandii.

Szkolenie poprowadzą eksperci w swoich dziedzinach, tj. dr n. o kult. fiz. Hanna Nałęcz z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Piotr Gajda – konsultant edukacyjny i promotor aktywności najmłodszych dzieci.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wprowadziliśmy zapisy – zgłoszenie swoich nazwisk na adres email rekrutacja@mali-wspaniali.pl Z jednej Rodziny zapraszamy maks. 3 osoby, w tym minimum jedną osobę dorosłą, która weźmie udział w warsztatach.

Po stronie Fundacji temat koordynuje i wszystkich informacji udziela:
Patrycja Wojciechowska, tel. 608 33 02 37

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu.

Magdalena Mendakiewicz
Prezes Fundacji