Fundacja Mali Wspaniali od początku wprowadzonych ograniczeń w związku z pandemią koronawirusa intensywniedziała na rzecz kadry pedagogicznej, przedszkolaków oraz dzieci nauczania początkowego.

Codziennie na naszym profilu Facebookowym pod adresem https://www.facebook.com/maliwspanialifundacja/
publikujemy filmiki z propozycjami aktywności ruchowych, domowych treningów, a także ćwiczenia oraz zabawy, które mogą być tzw. „sportowym bankiem pomysłów” dla kadry pedagogicznej w tym trudnym czasie. Filmiki są często nagrywane przez instruktorów naszej Fundacji, a więc osoby, które znane są dzieciom i kadrze w przedszkolach i wzbudzają zaufanie.

Zamieszczane materiały są tak selekcjonowane, aby sprawdzały się w mocno ograniczonych warunkach dostępu do sprzętu czy miejsca w domu. Robimy wszystko, aby zarówno dzieci jak i ich rodzice mogli spędzić efektywnie i zdrowo czas, pozostając wspólnie w domach.

Materiały, które publikujemy, są BEZPŁATNE i w każdej chwili dostępne dla odwiedzających nasz profil, bez konieczności prowadzenia wideo konferencji czy oglądania treningów wyłącznie w czasie rzeczywistym.

W zał. slajd do wykorzystania.

Z poważaniem,

Patrycja Wojciechowska