Od 18.03 nasz teatr rozpoczął nagrywanie audycji edukacyjnych dla dzieci przygotowanych specjalnie na czas kwarantanny akcji #zostańwdomu .

W tym bardzo trudnym dla wszystkich czasie  chcielibyśmy ze swojej strony przyłączyć się do pomocy rodzicom, nauczycielom poprzez tworzenie edukacyjnego programu dla dzieci, opartego o podstawę programową przedszkoli i najmłodszych klas szkoły podstawowej.
Liczymy, że nasza praca umili dzieciom czas spędzany w domu i pomoże w przetrwaniu długich dni bez przedszkola i szkoły 🙂

Aktualnie opublikowaliśmy dwa odcinki audycji edukacyjnych dla dzieci.
Kolejne są w trakcie realizacji i będą publikowane raz w tygodniu na YouTube 🙂

Nasi bajkowi bohaterzy będą m.in.:
– uczyć się z dziećmi piosenek w języku polskim i angielskim, (udostępnimy także wersje karaoke do nauki),
– opowiadać ciekawe historie i legendy (np.legendy wrocławskie),
– bawić i edukować.

Odtwarzanie programów dla dzieci jest oczywiście bezpłatne i znajdują się one na youtube:
(również pod linkami):
odc. I

odc.II

W podziękowaniu za wieloletnią współpracę z naszych TEATREM chcielibyśmy w tym trudnym czasie pomóc wszystkim naszym widzom: dzieciom oraz nauczycielom. Dlatego jeżeli potrzebują Państwo jakichkolwiek piosenek czy medialnej pomocy (np.filmu) o określonej tematyce to bardzo prosimy o taką informacje. Proponowane tematy będziemy wdrażać do naszego programu wraz z pomocniczymi materiałami (np. wersje karaoke piosenek z profesjonalną linią muzyczną, wszystko oczywiście bezpłatnie do oglądania i pobierania na youtube, bez reklam).

Pozdrawiamy,
Zespół MTM