O Przedszkolu nr 90

Przedszkole znajduje się w dzielnicy Krzyki a usytuowane jest przy zbiegu ulic: Gajowickiej i Zaporoskiej. Przedszkole mieści się w budynku wolno-stojącym, parterowym. W roku 2015 otrzymało Certyfikat Zdrowego i Racjonalnego Żywienia nadany przez Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy na Wirtualny spacer po Przedszkolu nr 90 we Wrocławiu.

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 miesiącem wakacyjnym jest sierpień.

Zaplecze

Przedszkole mieści się w budynku wolno-stojącym, parterowym. Wokół budynku duży, zadbany ogród przedszkolny z podziałem na część rekreacyjną oraz część botaniczną. W części rekreacyjnej, do dyspozycji dzieci jest: plac zabaw ze sprzętami zabawowymi, mini-boisko, ścieżka zdrowia. W części botanicznej: kącik do bezpośredniej obserwacji przyrody, ciekawe okazy roślin i krzewów. Brak miejsc parkingowych, ale można parkować na chodniku wzdłuż posesji należącej do przedszkola. Przedszkole przygotowane jest na przyjęcie 100 dzieci w czterech grupach wiekowych.

Deklaracja dostępności – aktualizacja 30.03.2023

Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego – plik PDF